Політика щодо розгляду скарг та апіляцій

Якщо автор(и) не вступає в науково обґрунтовану дискусію, а подає скаргу відповідно до принципів COPE, вона також розглядається редакцією.

Звернення та скарги.

Оскарження відмови. Якщо Ви бажаєте оскаржити рішення редактора збірника наукових праць, будь ласка, подайте апеляційний лист до редакції збірника наукових праць. Чітко поясніть підстави для оскарження:

- вкажіть, чому ви не згодні з рішенням. Будь ласка, надайте конкретні відповіді на будь-які коментарі редактора та/або рецензентів, що сприяли прийняттю рішення про відхилення;

- якщо ви вважаєте, що рецензент припустився технічних помилок під час оцінки вашого рукопису, надайте докази;

- якщо ви вважаєте, що рецензент може мати конфлікт інтересів, надайте докази.

Головний редактор або відповідальний секретар розглядає аргументи авторів, рецензент повідомляє і вирішує, чи

- рішення про відхилення має залишатися чинним;

- потрібна ще одна незалежна думка;

- звернення потребує розгляду.

Про прийняте рішення повідомляється скаржнику з поясненням.

Редакція збірника наукових праць розглядає по одній апеляції на статтю, і всі рішення щодо апеляцій є остаточними.

Розгляд інших скарг.

Збірник наукових праць «Вісник Національного університету оборони України» розглядає скарги на редакцію, її співробітників, редакційну колегію чи видавця, рецензентів тощо.

Ви можете зв’язатися з редакцією з детальним письмовим описом вашої проблеми та інформацією, що підтверджує її, за адресою vesniknuou@ukr.net Редактор підтвердить отримання вашої скарги та розгляне її.

«Вісник Національного університету оборони України» дотримуватимуться правил і порад Комітету з етики публікацій (COPE) для прийняття рішень у кожному конкретному випадку (докладніше – https://publicationethics.org/guidance/Case?classification=2773).