Інформація для читачів

Збірник наукових праць "Вісник Національного університету оборони України"

Це науковий журнал з повністю відкритим доступом, що охоплює всі галузі психології, орієнтований на публікацію високоякісних статей про нові, оновлені, адаптовані або інноваційні методології та методи дослідження, аналітичні методи та дослідницьку практику по всьому спектру психологічних досліджень.

Журнал прагне стати форумом для дослідників психології з усіх галузей психології та прагне пропонувати оригінальні та новаторські статті про методи дослідження, які просувають цю галузь.

Цільова аудиторія матеріалів журналу – вчені, дослідники, студенти та практики в різних галузях психології, яким потрібен актуальний та інформативний контент про нові методи дослідження та дослідницьку практику.

Ми заохочуємо авторів реєструватися на сайті для користування службою сповіщень цього журналу. Для реєстрації використовуйте посилання у верхньому меню домашньої сторінки сайту журналу. Ви зможете оперативно отримувати поштою сторінки змісту нових опублікованих випусків нашого видання та дозволите редакції відстежувати читацькі пріоритети та інтереси. Будь ласка, ознайомтеся з нашим Положенням про конфіденційність, у якому йдеться про те, що журнал гарантує нерозповсюдження імен та електронних адрес своїх читачів стороннім особам.

Взаємодія з читачами

  • будь-хто із читачів чи потенційний автор має можливість звернутися до членів редколегії за роз’ясненням незрозумілих фахових питань, які відповідають тематиці Збірника, приславши листа на електронну пошту видавництва e-mail: vesniknuou @ ukr.net ;
  • постійно надає читачам якісно оформлені в смисловому та стилістичному аспектах матеріали;
  • завжди задовольняє потреби читачів у матеріалах фундаментального і прикладного характеру у теоретичному  і в експериментально-прикладному вимірах;
  • постійно гарантує і забезпечує справжнє очікування читачів щодо новизни, актуальності оригінальності опублікованих матеріалів, їх доступності та зрозумілості.

web-сайт: http://visnyk.nuou.org.ua/