DOI: https://doi.org/10.33099/2617-6858-2020-54-1-129-136

АКТИВІЗАЦІЯ ПІДГОТОВКИ КУРСАНТІВ ДО МАЙБУТНЬОЇ ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

А. Романишин, А. Неурова

Анотація


У статті представлені результати аналізу основних психолого-педагогічних умов активізації підготовки курсантів як вихователів в ході викладання психолого-педагогічних дисциплін та способи покращення професійної спрямованості до їх вивчення в процесі підготовки майбутніх військових фахівців у вищих військових навчальних закладах Міністерства оборони України та визначені шляхи досягнення ефективності реалізації психолого-педагогічних умов організації їх викладання.


Ключові слова


навчальна дисципліна; психолого-педагогічні дисципліни; підготовка; психолого-педагогічна діяльність офіцера; психолого-педагогічні умови; викладання; готовність.

Повний текст:

PDF

Посилання


Наказ МО № 346 від 20.07.2015р. Про затвердження Положення про особливості організації освітнього процесу у вищих військових навчальних закладах Міністерства оборони України та військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів України.

Романишин А.М. Проблеми підготовки курсантів у вищих військових навчальних закладах / А. М. Романишин // Педагогіка і психологія професійної освіти: науково-методичний журнал. – 2011. №2. – С. 97-103.


Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.